Liepos 9-18d.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-15 11:09:34 | Nuoroda
minimoo rašė:

atleiskit, bet nebesuprantu ;/ jei as jau esu uzpildziusi prasyma, nunesusi kopijas ir visa kita jau birzelio men, tai ar man dar reikia eiti dbr iki liepos 18d. ir vel viska nesti???

 Tai jeigu tavo dokumentus bei prasyma uzregistravo, ir gavau ta lapuka, registracijos pazyma, su savo pasirinkimais bei egzmainu balais surasytais, tai nereikia daugiau nieko nesti. Lauki rezultatau =)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 12:11:35 | Nuoroda
Lenocka rašė:
minimoo rašė:

atleiskit, bet nebesuprantu ;/ jei as jau esu uzpildziusi prasyma, nunesusi kopijas ir visa kita jau birzelio men, tai ar man dar reikia eiti dbr iki liepos 18d. ir vel viska nesti???

 Tai jeigu tavo dokumentus bei prasyma uzregistravo, ir gavau ta lapuka, registracijos pazyma, su savo pasirinkimais bei egzmainu balais surasytais, tai nereikia daugiau nieko nesti. Lauki rezultatau =)

 dave lapa su pasirinkimais, bet be balu :D bet tai yra prasymo registravimo numeris..

vienu zodziu teks ir man toj kilometrinej eilej stoveti..:)

aciu ,Tau Lenocka :)))

Žinutė parašyta: 2009-07-15 12:14:26 | Nuoroda
minimoo rašė:
Lenocka rašė:
minimoo rašė:

atleiskit, bet nebesuprantu ;/ jei as jau esu uzpildziusi prasyma, nunesusi kopijas ir visa kita jau birzelio men, tai ar man dar reikia eiti dbr iki liepos 18d. ir vel viska nesti???

 Tai jeigu tavo dokumentus bei prasyma uzregistravo, ir gavau ta lapuka, registracijos pazyma, su savo pasirinkimais bei egzmainu balais surasytais, tai nereikia daugiau nieko nesti. Lauki rezultatau =)

 dave lapa su pasirinkimais, bet be balu :D bet tai yra prasymo registravimo numeris..

vienu zodziu teks ir man toj kilometrinej eilej stoveti..:)

aciu ,Tau Lenocka :)))

 As pildziau internetu ir man dave toki lapa : registracijos pazyma, ir joje parasyta: Jus esate uzregistruotas dalyvauti bedrajame priemime.... =) Lapo kaireje mano pageidavimai, o desineje egzaminu bei metiniu pazymiai =)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 12:15:07 | Nuoroda

Turbut tau ta pati ir dave =) Svarbu, kad butu uzrasyta, jog prasymas uzregistruotas =)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 12:28:01 | Nuoroda
Lenocka rašė:

Turbut tau ta pati ir dave =) Svarbu, kad butu uzrasyta, jog prasymas uzregistruotas =)

 pas mane parasyta taip :

'Pranesimas : esame gave jusu pageidavima dalyvauti bendramjo priemimo konkursuose ...

priemimo komisija iregistravo siuos jusu duomenis:  ........'

nu ir ten vat kairej yra mano pageidavimu sarasas o desinej mano adresas ir priemimo komisijos adresas.

BET dar yra parasyta kad 'atestato ir visu kt reikiamu dok registracija vyks nuo liepos 9-18.' bet as viska jau buvau nunesusi :/

 

sorry uz mano subingalviskuma :))

Žinutė parašyta: 2009-07-15 12:34:49 | Nuoroda
minimoo rašė:
Lenocka rašė:

Turbut tau ta pati ir dave =) Svarbu, kad butu uzrasyta, jog prasymas uzregistruotas =)

 pas mane parasyta taip :

'Pranesimas : esame gave jusu pageidavima dalyvauti bendramjo priemimo konkursuose ...

priemimo komisija iregistravo siuos jusu duomenis:  ........'

nu ir ten vat kairej yra mano pageidavimu sarasas o desinej mano adresas ir priemimo komisijos adresas.

BET dar yra parasyta kad 'atestato ir visu kt reikiamu dok registracija vyks nuo liepos 9-18.' bet as viska jau buvau nunesusi :/

 

sorry uz mano subingalviskuma :))

 O tu pabandyk svetaineje www.lamabpo.lt prisijungti : kaireje puseje yra tokia skiltis : Tvarkarascio redagavimas, ar kazkas panasaus. Ten prisijunk ir ten bus uzrasyta ar tavo prasyma suzregistuotas ar ne, pas mane raso, kad uzregistruotas =)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 12:37:42 | Nuoroda
Lenocka rašė:
minimoo rašė:
Lenocka rašė:

Turbut tau ta pati ir dave =) Svarbu, kad butu uzrasyta, jog prasymas uzregistruotas =)

 pas mane parasyta taip :

'Pranesimas : esame gave jusu pageidavima dalyvauti bendramjo priemimo konkursuose ...

priemimo komisija iregistravo siuos jusu duomenis:  ........'

nu ir ten vat kairej yra mano pageidavimu sarasas o desinej mano adresas ir priemimo komisijos adresas.

BET dar yra parasyta kad 'atestato ir visu kt reikiamu dok registracija vyks nuo liepos 9-18.' bet as viska jau buvau nunesusi :/

 

sorry uz mano subingalviskuma :))

 O tu pabandyk svetaineje www.lamabpo.lt prisijungti : kaireje puseje yra tokia skiltis : Tvarkarascio redagavimas, ar kazkas panasaus. Ten prisijunk ir ten bus uzrasyta ar tavo prasyma suzregistuotas ar ne, pas mane raso, kad uzregistruotas =)

 

joa, raso, kad uzregistrutas ir ten visi balai ir viskas... :)))

labai labai aciu :)

 

Žinutė parašyta: 2009-07-15 12:38:36 | Nuoroda

Na va, smagu tada =))

Žinutė parašyta: 2009-07-15 18:15:48 | Nuoroda

uzsiregistravau aukstojoje mokykloje ir tam lape kur dave raso sumoketas stojamasis mokestis 0Lt. Kaip cia suprast cia tas kur i banka mokejau ar kaip, nes atsinesiau ceki atsinesiau kur banke sumokejau? 

Žinutė parašyta: 2009-07-15 18:17:32 | Nuoroda
CeRBeR rašė:

uzsiregistravau aukstojoje mokykloje ir tam lape kur dave raso sumoketas stojamasis mokestis 0Lt. Kaip cia suprast cia tas kur i banka mokejau ar kaip, nes atsinesiau ceki atsinesiau kur banke sumokejau? 

 Tiesiog siuo metu daug kam pasitaike tokia klaida, Tavo prasymas uzregistruotas, o jie savo klaida istaisys =)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 18:24:26 | Nuoroda

ir kai i lamabpo prisijungiu taip pat raso 

Žinutė parašyta: 2009-07-15 18:25:13 | Nuoroda
CeRBeR rašė:

ir kai i lamabpo prisijungiu taip pat raso 

 Taip, ne tau vienam taip =) Klaida isivele

Žinutė parašyta: 2009-07-15 18:36:52 | Nuoroda

dabar parasyta kad galima issiaiskinti kelinta vieta gavai istojes.

 

numeriu 1667 su tekstu jusu registravimo pazimos numeriu pvz 150 tai rasau 0000150 arba 0002569

 

septyniu zenklu skaicius turi buti

 

kaina 1lt

30ct issiuntimas

 

70ct priemimas

  • Chemija / VBE 55
  • Fizika / VBE 95
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 33
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 8
Žinutė parašyta: 2009-07-15 22:19:39 | Nuoroda
DarK_AlximiK rašė:

dabar parasyta kad galima issiaiskinti kelinta vieta gavai istojes.

 

numeriu 1667 su tekstu jusu registravimo pazimos numeriu pvz 150 tai rasau 0000150 arba 0002569

 

septyniu zenklu skaicius turi buti

 

kaina 1lt

30ct issiuntimas

 

70ct priemimas

 taip taip....

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-15 23:18:27 | Nuoroda
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą